prodejdsad
 

ESO-HOME

 

Tekutý přípravek ESO-HOME slouží zejména ke zprůchodnění potrubí zaneseného nánosy tuku a jiných organických nečistot. ESO-HOME je připravený k okamžité aplikaci bez potřeby jakékoliv aktivace. Přípravek zejména emulguje a hydrolyzuje tuky. Je vhodný pro zabránění tvorby úsad, udržení průchodnosti trubních rozvodů a zabránění obtížného zápachu. Snižuje četnost vyvážení tukových lapolů. Rozklad tuků může být podpořen přídavkem biodegradabilní povrchově aktivní látky SUPERNEU®.

Funkce přípravku:

-        Zprůchodnění potrubí

-        Zkapalnění tuhých nánosů

-        Snížení zápachu

-        Šetrná preventivní údržba odpadních systémů

-        Podporuje činnost malých ČOV

-        Hydrolýza organických látek (zejména, dále pak tuky, škroby a proteiny)

Využití:

Odpadní systémy, rozvody, tukové lapoly, kde zabraňuje tvorbě úsad a zajišťuje jejich průchodnost, je vhodný jako preventivní opatření před zanášením odpadních rozvodů. Pomáhá všude, kde mohou nastávat problémy s odpadními rozvody - domácnosti, hotely, nemocnice, školy, potravinářský průmysl, čistírny odpadních vod, restaurace, kuchyně a vývařovny.

Návod:

Přípravek je připravený k okamžitému použití. Aplikuje se buď manuálně (výlevka, umyvadlo, montážní vstup apod.), nebo automaticky (dávkovací čerpadlo napojené do trubního systému).

Dávkování:

Pro údržbu či zprůchodnění systému v domácnosti se dávkuje první týden cca 50 ml každý den, nejlépe večer, nebo v době, kdy se nebude kuchyně používat, aby nedošlo po nadávkování ihned k vyplavení z rozvodů. Po nadávkování se jen krátce pustí vody pro lepší distribuci přípravku na stěnách trubních rozvodů. V následujících týdnech se aplikuje udržovací dávka 3 krát až 4 krát týdně 10 ml. Přípravek je šetrný k rozvodům, potřebného účinku je dosaženo obvykle do 14 dnů.

 

Pro aplikaci ve velkých provozech je dávkování vypočteno pro každého zákazníka samostatně dle skutečných podmínek. Dávkování na míru zvyšuje efektivitu použití přípravku.

 

Cena: 228,- Kč / l bez DPH

 
 

ABITEC, s.r.o., V háji 1183/22, 17000 Praha 7, IČO: 28430671

www: www.abitec.cz, e-mail: info@abitec.cz, laborator@abitec.cz